Tiek apbalvoti izcilākie Latvijas skolotāji

Ata Kronvalda fonds jau 30. gadu apbalvo Latvijas skolotājus par nenovērtējamu ieguldījumu izglītībā un skolēnu zināšanās, pasniedzot Ata Kronvalda Balvu. Līdz 2018. gadam to ir saņēmuši 155 izcili izglītības pedagogi, šogad no 6 skolotāju kandidatūras tika apbalvoti 4 skolotāji, kuru sasniegtie rezultāti un darba kvalitātes līmenis ir ļoti augsts, ko pierāda rezultāti valsts un starptautiskajā mēroga konkursos un olimpiādēs.

Tradicionāli balvu pasniedza Ata Kronvalda fonda prezidents Henriks Danusēvičs un Latvijas Valsts prezidents – Egils Levits.

” Man ir patiess prieks šodien pilī uzņemt pedagogus, kuri ikdienā nav bieži pamanāmi.  Šis darbs ir ikdienas darbs, un tas nav publisks, tādēļ ir svarīgi, ka mēs padarām publisku arī to darbu, ko jūs veicat ikdienā, lai mūsu sabiedrība saprot un novērtē pedagoga darba nozīmi ne tikai konkrētajiem jauniešiem, bet visai sabiedrībai, visai Latvijas valstij kopumā. Atbalstot jauniešus, palīdzot skolēniem realizēt sevi un būt par saviem vislabākajiem “es”.  uzrunā teica Latvijas Valsts prezidents Egils Levits

Šogad Ata Kronvalda balvu saņēma:

Tatjana Alika

Daugavpils Krievu vidusskolas- liceja matemātikas, ekonomikas un komerczinību skolotāja,

Diāna Siliņa

Cēsu Valsts ģimnāzijas informātikas skolotāja,

Inese Lagzda

Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas matemātikas skolotāja,

Vaira Strazda

Āgenskalna Valsts ģimnāzijas bioloģijas skolotāja.

Papildu informācijai:

Liene Liepiņa

Ata Kronvalda fonda izpilddirektore

Mob.: +371 28364125

 

Publicēts rubrikā: Uncategorized